پنج‌شنبه , جولای 29 2021
خانه / پندر / طرح های عمرانی / بهره برداری از فرستنده دیجیتال روستای پندر

بهره برداری از فرستنده دیجیتال روستای پندر

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ چهار فرستنده دیجیتال شهرستان تفت به مناسبت هفته دولت با حضور معاون استاندار ،مدیرکل صدا و سیما،فرماندار و مسولین شهرستان تفت افتتاح شد.

طی مراسمی به مبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ چهار فرستنده دیجیتال شهرستان تفت به مناسبت هفته دولت با حضور معاون استاندار ،مدیرکل صدا و سیما،فرماندار و مسولین شهرستان تفت افتتاح شد.

طی مراسمی به مناسبت هفته دولت با حضورعزالدينی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری يزد، مدیر کل صداوسیما ،فرماندار و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از فرستنده دیجیتالی منطقه پندر در شهرستان تفت با اعتبارات استانی وملی به مبلغ هفتصد میلیون ریال به بهره برداری رسید.

با افتتاح این فرستنده 450نفر از مردم روستای پندر شهرستان تفت می‌توانند 18شبکه تلویزیونی و 8 کانال رادیویی را با کیفیت دیجیتال دریافت کنند.ناسبت هفته دولت با حضورعزالدينی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری يزد، مدیر کل صداوسیما ،فرماندار و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از فرستنده دیجیتالی منطقه پندر در شهرستان تفت با اعتبارات استانی وملی به مبلغ هفتصد میلیون ریال به بهره برداری رسید.

با افتتاح این فرستنده 450نفر از مردم روستای پندر شهرستان تفت می‌توانند 18شبکه تلویزیونی و 8 کانال رادیویی را با کیفیت دیجیتال دریافت کنند.

درباره حمید رضا جلالی پندری

حمید رضا جلالی پندری/ مدیریت وبسایت و کانال رسمی روستای پندر/ ایمیل:hamidreza@pandariya.ir شماره تماس: 09132504543

موارد جالب

صعود کوهنوردان یزدی به قله کُپ

🏔 صعود سراسری کوهنوردان استان یزد به قله ۳۳۸۰ متری کُپ روستای پندر ۱۲ بهمن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *