پنج‌شنبه , فوریه 29 2024

عکس هایی از مجید جلالی در روستای پندر

عکس هایی از مجید جلالی در روستای پندر

مجید جلالی مربی موفق کشورمون که الان مربی تیم پیکان تهران را به عهده دارد گاهی اوقات برای تفریح و استراحت و دوری جستن از دغدغه های فوتبال و استرس های آن به روستای آبا و اجدادی خود یعنی روستای پندر می آید. این تصاویر مربوط به سفر اخیر ایشان به روستای پندر می باشد.

مجید جلالی در روستای پندر

مجید جلالی بازیکن پیشین، مربی و کارشناس کنونی فوتبال است. جلالی در حال حاضر، دبیر کل کانون مربیان فوتبال ایران و مدرس بین‌المللی فیفا است.
وی به جهت اعتقاد به ارائه بازی فوتبال بر پایه کارهای گروهی و اصولی به کامپیوتر، معلم وتئوریسین فوتبال ایران مشهور است.فدراسیون فوتبال ایران در سال ۱۳۸۸ به خاطر آنچهبازی پاک و جوانمردانه نامید، از او تقدیر کرد

photo_2016-06-03_00-51-53

مجید جلالی در ۱۵ شهریور ۱۳۳۵ در محله عارف تهران به دنیا آمد. پدر و مادر او ساکن قم بوده اند و دارای اصالت یزدی می باشند. اجداد او اهل روستایی در استان یزد به نام روستای پندر می باشند.

مجید جلالی در روستای پندر

مجید جلالی در روستای پندر

درباره حمید رضا جلالی پندری

حمید رضا جلالی پندری/ مدیریت وبسایت و کانال رسمی روستای پندر/ ایمیل:hamidreza@pandariya.ir شماره تماس: 09132504543

موارد جالب

کمک به آرامستان پندر

<script language='JavaScript' src='https://api.nextpay.org/static/js/nextpay.min.js'></script> <script language='JavaScript'> var nextpay_muqkW = new Nextpay('{' +'"id":"nextpay_muqkW"' +',"apikey":"5958df8f-580a-49bd-82e8-fd65035549b0"' +',"view":"form"' +',"amount":{"min":100, "max": …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *