خانه / نقد و بررسی / لیگ فوتسال دهستان زردین- سوپر لیگ ناداوری

لیگ فوتسال دهستان زردین- سوپر لیگ ناداوری

زمان زیادی از افتتاح ورزشگاه دهستان زردین نمی گذرد و در روز های اواخر سال 1396 زمزمه هایی به گوش می رسد که مسئولین دهستان زردین در تلاشند تا برای تعطیلات سال جدید لیگ فوتسالی با نام لیگ فوتسال شهدای زردین برگذار کنند. بدین جهت از روستا های اطراف تقاضا می شود تا هر کدام یک تیم را برای بازی در لیگ معرفی کنند. خوشبختانه روستا های مجاور دهستان زردین اکثرا تیمی را به لیگ معرفی می کنند، هرچند که جای تیم شهرستان نیر در این لیگ خالی بود ولی به هر حال مسابقات شروع می شود. در روز های اول مسابقات تقریبا همه از نتایج و مسئولین و تیم داوری رضایت خاطر دارند. ولی کم کم نشانه هایی از ناداوری و نا هماهنگی در لیگ پیدا می شود. به این ترتیب که داوران اکثرا جزو بازیکنانی هستند که قبلا با تیم ها روبرو شده اند و طبعا نمی توانند داوری خود را بدون غرض ارائه دهند.  این ناداوری در روز ششم مسابقات و در مسابقه بین تیم متحدان پندر و شهید حاج رضایی آقابزرگی به اوج خود میرسد به گونه ای که داور علنا خطا ها را به ضرر تیم پندر نمی بیند و در بسیاری از موارد از خطا های تیم مقابل پندر چشم پوشی می کند. این کار موجب می شود تا تیم متحدان که حقیقتا مورد توهین واقع شده از ادامه بازی ها انصراف دهد و لیگ شهدای زردین را با جام از پیش تایین شده تنها بگذارد.

قابل توجه مسئولین زردین: شما که توانایی برگزاری لیگ در شرایط عادلانه را ندارید لطفا مردم را به تمسخر نگیرید و وقت شریفشان را هدر ندهید.

 •  تیم فوتبال متحدان پندر با توجه به ناداوری صورت گرفته در رویارویی با اتحاد زردین در شب هفتم مسابقات ظاهر نشد. البته این غیبت دلیلی بر بی احترامی به تیم های دیگر روستا ها نیست و مسلما در صورتی که این بازی با هر تیم دیگری به غیر از تیم های زردینی بود، تیم پندر به ورزشگاه حاضر می شد.
  🎉 خوشبختانه تیم پر اقتدار روستای پندر در بازی های گذشته اقتدار خود را نشان داد.
  📌 متاسفانه رفتار عوامل اجرایی لیگ و عملکرد داوران نشان داد که این لیگ ارزش بازی و تماشا ندارد و بازیکنان تیم متحدان و تماشاچیان این تیم شأن خود را اجل از این میدانند تا در چنین لیگی شرکت کنند.
  🖌 قطعا تا چنین اوضاعی بر لیگ زردین حاکم است روستای پندر تمایلی به رودرویی با تیم های زردینی را ندارد.
  🗝 امید است که این لیگ تلنگری باشد برای عوامل اجرایی و مسئولین زردینی تا در سالهای آینده با تدابیر منظم تر، داوران منصف تر و دوری از هرگونه حب و بغض منطقه ای لیگ خود را اجرا کنند.

برخی از جریانات بازی به این شرح است:

تیم فوتسال پندر در گروه دوم جام شهدای زردین
گروه 2

– شهید محمد آخوندی
– پایگاه شهید چمران
– متحدان پندر
– شهید علی حاجی رضایی آقابزرگی
– شهدای چاهوک

-اولین دیدار تیم متحدان پندر در 2 فروردین با تیم شهدای چاهوک می باشد برنامه بقیه بازیها بزودی اعلام خواهد شد.

 • 10تیم های شرکت کننده در مسابقات 🌷جام شهدازردین🌹
  ⚽️متحدان پندر
  ⚽️شهید خانی ربیع آباد
  ⚽️شهید علی حاجی رضایی آقابزرگی
  ⚽️سنگدراز
  ⚽️شهدای چاهوک
  ⚽️ حاجی محمد جعفر
  ⚽️انصار المهدی زردین
  ⚽️اتحاد زردین
  ⚽️شهید محمد آخوندی زردین
  ⚽️پایگاه مقاومت شهید چمران زردین
 • بازیکنان تیم متحدان پندر
  سعید جلالی پندریمحسن محمودی پندریایوب جلالی پندریمجتبی جلالی پندری(پسر حاج احمد غلامرضا)

  حسن جلالی پندری(پسر حاج احمد غلامرضا)

  حمید هاشم بیکی

  جواد رضایی پندی

  علی هاشم بیکی(پسر رضای عباس حسین)
  ابوالفضل محمودی (پسر شورا)
  عباس هاشم بیکی (پسر حسین عباس حسین)

 • تیم روستای پندر در اولین مسابقه خود در مقابل تیم شهدای چاهوک با نتیجه 5 بر 1 به پیروزی می رسد
 • جشن مردم روستای پندر بعد از برد در مقابل تیم چاهوک:
جشن مردم پندر بعد از پیروزی در مقابل چاهوک
جشن مردم پندر بعد از پیروزی در مقابل چاهوک

– نتایج شب اول مسابقات
🔹اتحاد زردین1. 🔸 سنگدراز 3
🔹متحدان پندر5. 🔸 شهدای چاهوک1
🔹انصارالمهدی9. 🔸حاج محمد جعفر1
🔹شهیدچمران2. 🔸آقا بزرگی 3

 • پیام کانال چاهوک بعد از بازی:
  سلام ضمن سپاس از زحمات بی دریغ تیم شهدای چاهوک در جام شهدای زردین اگرچه تقدیر چنین بود ولی هیچ چیز از ارزش شما کم نمی شود وبا خبر شدیم دروازه بان شجاع این تیم با وجود مصدومیت از ناحیه پا تاپایان بازی به تلاش خود ادامه داد ان شاءالله شاهد بر د تیم شهدای چاهوک در بازی های بعدی باشیم ضمنا بر تیم پندر رابه این تبریک عرض می نمایم.
 • بازی بعدی متحدان پندر روز شنبه 4 فروردین ساعت 8:30با تیم شهید اخوندی زردین
 • 👏تبریک👏
  مدیریت کانال pandar روستای پندر طی پیامی این پیروزی شکوهمندانه را به مردم روستای پندر تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:
  ✨به نام خدا✨
  🏆بی صبرانه انتظار میکشیدیم تا ساعت هشت و نیم روز پنج شنبه، دوم فروردین ۹۷ شود تا به تشویق تیم محبوبمان- متحدان پندر- بشتابیم. حقیقتا لحظه حساسی بود. هرچند که بازی با ۵۰ دقیقه تاخیر شروع شد ولی نتیجه بازی تمامی ناملایمت ها، تاخیر ها، کم بود فضا برای تماشاچیان را از یادمان برد.
  در نیمه اول با دریافت اولین گل قلبمان فروریخت ولی دلیر مردان پندری با صبر و آرامش و بدون از دست دادن روحیه در نیمه دوم با زدن گل اول امید را در دلمان زنده کردند. همه میدانستیم که زدن گل دوم نیز حاشیه امنیتی برای تیم ایجاد نمیکند ولی بعد از زدن گل سوم و چهارم و سپس گل تمام کننده پنجم دیگر به برد تیم پندر یقین پیدا کردیم.
  💥این پیروزی شکوهمندانه که نتیجه تلاش بازیکنان تیممان است را ابتدا به بازیکنان و سپس به همه مردم پندر تبریک میگویم.
  🏵در اینجا جا دارد تا از هواداران تیم پندر که از جان و دل مایه گذاشته و به نحو احسن و اَتم از تیم خود حمایت کردند تشکر کنیم.
  🌺همچنین از برادر بزرگوار و بازیکن با اخلاق تیم جناب آقای سعید جلالی پندری که زحمت هماهنگی و دوندگی های تیم را انجام داد تشکر ویژه داریم.
  📣قطعا این حقیقت غیر قابل انکار است که بازیکنان محترم روستای چاهوک هم بسیار خوش درخشیدند و بازی جانانه ای را ارائه دادند. ضمن عرض خسته نباشید و خدا قوت به این عزیزان و هواداران پرشورشان که تا آخرین لحظه تیم خود را تنها نگذاشتند آرزوی موفقیت های روز افزون برایشان داریم. ضمنا باخبر شدیم که دروازه بان تیم چاهوک دچار مصدومیت است که برای بهبودیش دعا میکنیم.
  🔔در پایان بر خود لازم میدانم از تک تک بازیکنان که اسمشان به شرح زیر است تقدیر و تشکر کنم.
  ❤️ سعید جلالی پندری
  ❤️ایوب جلالی پندری
  ❤️حسن جلالی پندری
  ❤️مجتبی جلالی پندری
  ❤️جواد رضایی پندری
  ❤️محسن محمودی پندری
  ❤️ابوالفضل محمودی پندری
  ❤️حمید هاشم بیکی
  ❤️علی هاشم بیکی
  ❤️عباس هاشم بیکی
  تشکر ویژه از جناب آقای علی جلالی پندری که نقش مربی را برای تیم پندر بازی کرد و تعویض های به موقع او تاثیر زیاری در پیشرفت تیم داشت.
  🌟 از لیدر های ویژه پندر جناب آقای محمد جلالی پندری و حسین محمودی پندری هم کمال تشکر را داریم.
  🌐 از تمامی اعضای شورا، بسیج که تاپایان بازی همراه تیم بودند، نیروی انتظامی، بخشدار محترم نیر و عوامل اجرایی سالن شهدای زردین نیز کمال تشکر را داریم.و من الله التوفیق
  کانال رسمی روستای پندر
 • بنام خدای بزرگ ومتعال پیروزی تیم ملی پندر رابه تمام اهالی پندر به ویژه ورزش دوستان وکسانی که درشب ارزوها باعث شدند تا دلهای مردم شاد شود تبریک میگویم وامیدواریم در مراحل بعدی بازهم شور وشادی را با حفظ ارامش به روستا بیاورید ودرصورت پیروزی نهایی بتوانیم هدیه ای ارزشمندی را تقدیمتان کنیم.دوست ویاورشما حسین محمودی پندری.
 • به نام خدا
  پیروزی تیم متحدان پندر را به همه مردم روستای پندر تهنیت عرض مینماییم. شورا و دهیاری پندر همواره حامی تیم محبوب روستا هستند و از هیچ حمایتی دریغ نخواهند کرد. امید است که در بازی های بعدی هم با پیروزی های متعدد روبرو باشیم. خسته نباشید به همه بازیکنان و تماشاچیان پندری و خدا قوت به غیورمردان چاهوکی که بسیار پر تلاش بازی کردند.
  شورای اسلامی و دهیاری روستای پندر
 • برد تیم پندر در مقابل تیم زردین با نتیجه 5 بر 4
 • بازی بعدی تیم متحدان پندر  در تاریخ پنجشنبه 9 فروردین ۹۷ با تیم پایگاه شهید چمران برگزار می شود.ساعت بازی ۷:۳۰ بعد از ظهر.
 • در این میان پدر خانم آقای مجید جلالی مربی تیم پیکان تهران که اصالتا پندری است به دیار باقی می شتابد و تیم متحدان پندر در پیامی این ضایعه را به او تسلیت می گوید.
تسلیت تیم فوتسال پندر به مجید جلالی
تسلیت تیم فوتسال پندر به مجید جلالی
 • ساختن کلیپی برای مسابقه پندر و چاهوک
 • امروز مطلع شدیم که عده ای نا اگاه برای اینکه شادی مردم پندر را در ایام عید وبعداز برد پیاپی تیم متحدان پندر در برابر حریفانشان خراب کنند دست به ساخت کلیپی زدند که باعث ازرده خاطر شدن شخص مورد نظر شده وهمچنین باعث کدورت بین اهالی محترم پندر وهمچنین اهالی محترم چاهوک شده پس شورا ودهیاری پندر بر خود لازم دانست که دراینجا از شخص اقای اقا بزرگی ومردم محترم روستای شهید پرور چاهوک عذر خواهی کند وبگویم پیوند بین دو روستا به قوت خودباقیست وماهمه باهم برادر وبرابریم.ودر اسرعه وقت با عوامل برخورد خواهیم کرد.(درصورتی که این شخص پندری باشد)
 • مسئولین کانال پندر طی ملاقاتی با جناب آقای محسن آقابزرگی مراتب اعتراض خود را نسبت به کلیپ منتشر شده به ایشان ابراز کردند و از ایشان دلجویی کردند و به ایشان قول پیگیری دادند.
ملاقات مسئول کانال پندر با محسن آقا بزرگی
ملاقات مسئول کانال پندر با محسن آقا بزرگی
 • تقدیر و تشکر آقای مجید جلالی از تیم فوتسال روستای پندر
تقدیر مجید جلالی از تیم پندر
تقدیر مجید جلالی از تیم پندر

– بازی بعدی پندر با تیم شهید چمران زردین

 • برد تیم پندر با نتیجه یک بر صفر
 • تقدیر و تشکر از دربازه بان عزیزمان مجتبی که واقعا عالی سنگربانی کرد. تشکر از ابوالفضل که برد ما را با گل زیبایش رقم زد. تشکر از حسن که امان را از بازیکنان زردین برید. تشکر از حمید و علی برادران شیر دل با بازی و دفاع بی امانشان. تشکر از عباس و سعید و جواد و محسن که پا به پا با تیم همراه بودند. و تشکر از علی که عهده دار مربی گری بود. و در نهایت درود بر تماشاچیان پندری که همیشه گل کاشتند.
  تقدیر و تشکر ویژه از بازیکن باغیرت پندری جناب آقای ایوب جلالی پندری که با وجود مصدومیت بازی کرد و در عین حالی که باز مصدوم شد تا پایان بازی با اقتدار بازی کرد.
 • بازی بعدی متحدان پندر فردا شب ساعت 22.30مقابل تیم شهید علی حاجی رضایی برگزار می شود.
 • برد تیم شهید حاج رضایی با نتیجه 4 بر 3 با ناداوری تمام.
 • بیانیه های روستای پندر در این باره:
 • ⚽️ لیگ فوتبالی که در آن تمامی عوامل برگزار کننده بالاتفاق در تلاش برای حذف یک تیم هستند نه موجودیت دارد، نه ارزش بازی در آن و نه ارزش تماشا. متاسفانه برگزاری این لیگ نابرابر و نامنظم، ارزش های مردم منطقه را به تمسخر گرفت.
 •  پندرم ممکن است بخاطر ناداوری ها و بغض افرادی که تو به زانویشان در آوردی، تیم تو با اقتدار و افتخار نتیجه را واگذار کرد ولی ممکن نیست که این نتیجه خللی در همت و بزرگی تو ایجاد کند. می دانم همیشه استوار و پابرجایی، تا همت و همدلی مردمانت پابرجاست. پندرم تو بدان همیشه قهرمان زندگی منی. قهرمان تمامی لیگهای قلبم با تو رکورد تمام دوست داشتن ها را زده ام.طلوع آفتاب را به تماشا می نشیم و خدا را شکر می کنم که همچنان با تو و اسم پر افتخارت پیشتازم.
 • متاسفانه دیشب شاهدبودیم تیم محبوب پندر با ناداوری بازی را به تیم اقا بزرگی واگذار کرد ولی این نتیجه از شایستگی از تیم پندر را کم نخواهد کردتمام بازیکنان تیم در عین ناداوری تمام تلاش خود را به کار گرفتن تا تنیجه را به نفع تیم پندر عوض کنند ولی متاسفانه جنگیدن در دوجناح هم با تیم اقا بزرگی هم باداور کار بسار سختی بود همین جا جا داره از زحمات وتلاش تک به تک اعضای تیم پندر به خاطر بازی زیبا قدردانی وتشکر کنم به امید پیروزی وسر بلندی در بازیهای بعدی تیم محبوب پندر. مربی بازیکن تیم شهدای نیر .محمد دهقان نیری👌در جایی که داور بازی، بازیکن تیمی باشد که از تیم پندر باخته است دیگر نمیتوان از داور و عوامل انتظار بیش از این داشت.دلنوشته ای از یکی از بازیکنان پندر:
  عوامل برگزار کننده این مسابقات نشون دادن که ظرفیت برگزاری چنین مسابقاتی را ندارند؛ من به عنوان عضو کوچکی از تیم متحدان پندر از تمام هواداران عزیز و دوست داشتنی تیم محبوبمان به خاطر شرکت در این مسابقات عذرخواهی میکنم.
 • 🎺 جالب اینجاست که بعد از شش روز بازی ناگهان استفاده از بوغ و شیپور برای تیم پندر ممنوع میشود در صورتی که تیم مقابل بی امان تبل و شیپور میزدند. واقعا بی احترامی داور به تماشاچیان پندری کمال بی ادبی او بود.
 • 📣 اطلاعیه
  امشب تیم فوتبال متحدان پندر با توجه به ناداوری صورت گرفته در رویارویی با اتحاد زردین ظاهر نخواهد شد. البته این غیبت دلیلی بر بی احترامی به تیم های دیگر روستا ها نیست و مسلما در صورتی که این بازی با هر تیم دیگری به غیر از تیم های زردینی بود، تیم پندر به ورزشگاه حاضر می شد.
  🎉 خوشبختانه تیم پر اقتدار روستای پندر در بازی های گذشته اقتدار خود را نشان داد.
  📌 متاسفانه رفتار عوامل اجرایی لیگ و عملکرد داوران نشان داد که این لیگ ارزش بازی و تماشا ندارد و بازیکنان تیم متحدان و تماشاچیان این تیم شأن خود را اجل از این میدانند تا در چنین لیگی شرکت کنند.
  🖌 قطعا تا چنین اوضاعی بر لیگ زردین حاکم است روستای پندر تمایلی به رودرویی با تیم های زردینی را ندارد.
  🗝 امید است که این لیگ تلنگری باشد برای عوامل اجرایی و مسئولین زردینی تا در سالهای آینده با تدابیر منظم تر، داوران منصف تر و دوری از هرگونه حب و بغض منطقه ای لیگ خود را اجرا کنند.

درباره حمید رضا جلالی پندری

حمید رضا جلالی پندری/ مدیریت وبسایت و کانال رسمی روستای پندر/ ایمیل:hamidreza@pandariya.ir شماره تماس: 09132504543

موارد جالب

پرچم روستای پندر در روسیه 2018

پرچم روستای پندر در روسیه 2018

بار دیگر پرچم جمهوری اسلامی ایران منقوش به نام روستای پندر و استان یزد در …

2 نظر

 1. مرد حسابی جمع کنم خودتا اینقدر پندر پندر میکنی یه کسی خیال میکنه حالا این کجا و چیه!! دیگه حالا 15 نفر شاخ شکسته آدم شدن و بیانیه میدن!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *